Zavolajte nám + 421 908 818 984
Prečo SELFSTORAGE Rezervovať priestor Výpredaj zo skladov Otázky a odpovede Kontakt
SK | EN

Otázky a odpovede

Čím sa líši váš sklad od garáže, resp. pivnice? V

V prvom rade je to bezpečnosť. V sklade sa môžete pohybovať len v priestoroch, kde ste autorizovaný. Naviac vás sleduje kamerový systém a máte vlastný alarm.

Sklad je temperovaný, suchý a denne udržiavaný v čistote. Máte k dispozícii vozíky, paleťáky a pod.. K dispozícii je tu vždy obsluha, ktorá vám poradí.

Kedy môžem chodiť do skladu? V

Zákazník dostane pri uzavretí zmluvy PIN kód, ktorý mu umožňuje pohyb v tých častiach skladu, kde sa nachádza jeho bunka. S výnimkou 3 dní (Vianoce, Nový rok a Veľká noc) je prístup možný denne od 06:00 do 22:00 hod.

Aký veľký sklad potrebujem na zariadenie 1 až 2 izbového bytu? Aká je cena? V

V závislosti od typu nábytku môžeme hovoriť o 13,5 m3 až 27 m3. 27 m3 je potrebných , ak máte starožitný nábytok, ktorý nie je možné uskladniť do výšky skladu. Cena takýchto skladov začína pri 88 € na mesiac.

Prečo nie je cenník na internete? V

Cena skladu sa tvorí na základe jeho veľkosti, polohy aj doby prenájmu. Napríklad, skladové bunky na prízemí majú výhodu v tom, že sú prístupné autom.

Stáva sa, že zákazník častokrát nevie, ako veľký a vybavený sklad potrebuje. Aj z tohto dôvodu privítame osobný kontakt a návštevu. Cenu je možné vždy dohodnúť.

Aká je výpovedná doba pri skončení nájmu? V

Nemáme výpovednú dobu. Po odovzdaní skladu sa končí nájomný vzťah. Fakturácia je na mesačnej báze. V prípade, že prenájom skončí skôr ako uplynie mesiac, vrátime zvyšok nájomného na bankový účet alebo v hotovosti.

Ako je to s inzerovanou dopravou zadarmo? V

Zákazníci s dobou prenájmu dlhšou ako 2 mesiace, majú dopravu do skladu zdarma, zabezpečenú našou partnerskou spoločnosťou. Doprava je v rámci Bratislavy a na určitý počet hodín. Tento benefit si vie zákazník uplatniť formou poukážky, ktorú od nás dostane.

Práca sťahovacej služby nie je súčasťou benefitu. Tento náklad hradí zákazník sám.

Aké ďalšie benefity ponúkate svojím klientom? V

Každý zákazník od nás dostane, podľa veľkosti skladu, určitý počet krabíc na sťahovanie. Takisto vieme zabezpečiť aj odovzdanie balíkov, pošty alebo tovaru. Táto služba je však spoplatnená.