OTÁZKY A ODPOVEDE

V prvom rade je to bezpečnosť. V sklade sa môžete pohybovať len v priestoroch, kde ste autorizovaní. Navyše vás sleduje kamerový systém a máte vlastný alarm.
Sklad je temperovaný, suchý a denne udržiavaný v čistote. Máte k dispozícii vozíky, paleťáky a pod. K dispozícii je tu vždy obsluha, ktorá vám poradí.

Zákazník dostane pri uzavretí zmluvy PIN kód, ktorý mu umožňuje pohyb v tých častiach skladu, kde sa nachádza jeho bunka. S výnimkou 3 dní (Vianoce, Nový rok a Veľká noc) je prístup možný denne od 06.00 do 22.00 hod.

V závislosti od typu nábytku môžeme hovoriť o 13,5 m3 až 27 m3. 27 m3 je potrebných, ak máte starožitný nábytok, ktorý nie je možné uskladniť do výšky skladu. Cena takýchto skladov sa začína pri 92 € na mesiac.

Nemáme výpovednú lehotu. Po odovzdaní skladu sa končí nájomný vzťah. Fakturácia je na mesačnej báze. V prípade, že prenájom sa skončí skôr, ako uplynie mesiac, vrátime zvyšok nájomného na bankový účet alebo v hotovosti.

Zákazníci s obdobím prenájmu dlhším ako 2 mesiace, majú dopravu do skladu zdarma, zabezpečenú našou partnerskou spoločnosťou. Doprava je v rámci Bratislavy a na určitý počet hodín. Tento benefit si vie zákazník uplatniť formou poukážky, ktorú od nás dostane.

Každý zákazník od nás dostane podľa veľkosti skladu, určitý počet krabíc na sťahovanie. Takisto vieme zabezpečiť aj odovzdanie balíkov, pošty alebo tovaru. Táto služba je však spoplatnená.

Cena skladu sa tvorí na základe jeho veľkosti, polohy aj obdobia prenájmu. Napríklad skladové bunky na prízemí majú výhodu v tom, že sú prístupné autom.

Stáva sa, že zákazník často nevie, ako veľký a vybavený sklad potrebuje. Aj z tohto dôvodu privítame osobný kontakt a návštevu. Cenu je možné vždy dohodnúť.